A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

До уваги громадян: як перевірити розмір призначеної субсидії онлайн

Дата: 04.12.2022 13:22
Кількість переглядів: 46

Фото без опису

 

 

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації інформує.

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:

- на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня;

-  на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня.

Структурними підрозділами з питань соціального захисту населення області забезпечено розрахунок житлових субсидій в автоматичному режимі, без звернення громадян, з жовтня поточного року на опалювальний період 2022 - 2023 років. Крім того, враховуючи що наприкінці жовтня поточного року газопостачання в області частково відновлено, структурними підрозділами з питань соціального захисту проведено роботу по перерахунку розміру житлових субсидій на повний опалювальний місяць з урахуванням відомостей, які отримано від виконавців комунальних послуг.

Громадяни можуть перевірити призначення житлової субсидії за даними Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій, який знаходиться у відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua

Пошук у реєстрі здійснюється за адресою домогосподарства. Необхідно обрати область, населений пункт, вулицю, номер будинку, квартиру і для громадянина стає доступною інформація про те, чи призначена житлова субсидія домогосподарству, розмір такої державної допомоги та період на який вона призначена.

Такий онлайн-сервіс є зручним особливо в умовах воєнного стану, оскільки забезпечує отримання необхідної інформації незалежно від місця знаходження людини.

За матеріалами департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора