ПЕРЕСЕЛЕНЦІ З БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД ГУМАНІТАРНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ДІВЧАТА»

Дата: 02.12.2022 14:42

Гуманітарний штаб Бахмутського району, створений при Бахмутській РДА, районній військовій адміністрації, співпрацює з багатьма благодійними організаціями з метою надання допомоги мешканцям району, які через збройну агресію рф залишили свої домівки та евакуювалися до більш безпечних регіонів країни.

Багато наших земляків тимчасово оселилися у Хмельницькій області. Задля їх підтримки, сприяння соціалізації на новому місці у Хмельницькому працює філія Гуманітарного штабу Бахмутського району, де цими днями 163 родини ( це 296 осіб) з Бахмутського району отримали продуктові набори від Гуманітарної організації «ДІВЧАТА».

Висловлюємо щиру вдячність команді Гуманітарної організації «ДІВЧАТА» за плідну співпрацю, підтримку наших земляків у воєнний час та надання гуманітарної допомоги.