Оперативна ситуація по області станом на ранок 2 грудня

Дата: 02.12.2022 10:25

Вночі росіяни вели обстріли на ділянках фронту від Курахівської до Часовоярської громади, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

На Донецькому напрямку під обстріли потрапили Курахове та Берестки. На щастя, обійшлося без постраждалих, але є численні пошкодження приватних та багатоквартирних будинків — точні наслідки встановлюємо.

На Горлівському напрямку зафіксовано приліт у центр Часового Яру — пошкоджено дах та вікна будинку. Також гучно було на околицях Торецької і Соледарської громад. Без жертв.

Крім того, росіяни обстріляли Костянтинівку, яка розташована у відносному тилу. Ніхто не постраждав, але в місті пошкоджено три адмінбудівлі та дві триповерховівки.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації