РАЙОННА ТА МІСЦЕВА ВЛАДА НЕ ЗАЛИШАЮТЬ ПОЗА УВАГОЮ ПРОБЛЕМИ ЛЮДЕЙ, ЯКІ У ВОЄННИЙ ЧАС ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 30.11.2022 20:57

Спільними зусиллями Бахмутська райдержадміністрація, районна військова адміністрація та місцеві військові адміністрації Бахмутського району вирішують гуманітарні питання задля покращення умов проживання мешканців, які й досі залишаються на території району: забезпечують населення громад твердим паливом, печами «буржуйками» і генераторами, продуктовими наборами, ліками, речами першої необхідності.

29 листопада голова Бахмутської РДА, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян і начальник Сіверської міської військової адміністрації Олексій Воробйов доставили на територію Сіверської громади генератор і паливо для генераторів, завдяки чому мешканці матимуть можливість заряджати свої гаджети та залишатися на зв’язку, а також продуктові набори.

Районна та місцева влада не залишають поза увагою проблеми людей, які й досі не евакуювалися та перебувають на території Бахмутського району, і всіляко прагнуть допомогти їм пережити труднощі воєнного часу. Проте під час спілкування з мешканцями Сіверської громади Сергій Кальян наголосив на необхідності евакуації до безпечніших регіонів задля збереження життя дітей, рідних і близьких людей.