ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ

Дата: 01.12.2022 08:52

Шановні працівники прокуратури Бахмутського району!

Прийміть вітання з вашим професійним святом –

Днем працівників прокуратури!

Обравши таку відповідальну професію, ви захищаєте цінності правової української держави, втілюєте в життя принципи верховенства права, стоїте на варті Закону в усіх сферах суспільного життя.

В умовах воєнного часу, коли рф підступно розв’язала війну на нашій землі та чинить беззаконня, ваша робота особливо важлива та відповідальна. Від вашої злагодженої, самовідданої праці значною мірою залежить зміцнення законності та правопорядку в Україні,

З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, миру, добра, любові та злагоди в родинному колі.

Нехай у професійній діяльності успіх і вдача будуть вашими постійними супутниками. Хай ваші рішення будуть справедливі та виважені, а гідною подякою за вашу працю, чесність і принциповість стане вам людська шана.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,