Сіверськ - під безперервними обстрілами, інфраструктура в місті фактично знищена

Дата: 30.11.2022 16:22

Сіверськ вже багато місяців на лінії фронту. Місто — під безперервними обстрілами.

- Разом із місцевою адміністрацією допомагаємо пережити зиму тим, хто досі не евакуювався. Всього у громаді досі залишаються 1873 людини, із них 76 — діти, - зазначає начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. - Привозимо все необхідне: від хліба до генераторів.

Інфраструктури в місті фактично знищена. Зараз тут неможливо відновити постачання газу, тепла та електрики. Зима буде неймовірно складною, але робиться все можливе, щоб місцеві успішно пережили холоди.

- Чим менше людей залишатиметься в місті, тим легше буде пройти зиму. Прошу всіх: евакуюйтесь! Евакуація рятує життя! - наголошує очільник області.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації