A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 29.11.2022 10:37
Кількість переглядів: 49

Фото без опису

 

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької обласної державної адміністрації про проведення консультацій із громадськістю у формі електронних консультацій щодо проєкту Орієнтовного плану проведення Донецькою обласною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2023 році

Зміст матеріалів, винесених на обговорення: проєкт Орієнтовного плану проведення Донецькою обласною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2023 році.

Мета проведення консультацій із громадськістю: збір пропозицій та зауважень для врахування в проєкті Орієнтовного плану проведення Донецькою обласною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2023 році.

Проєкт акта поширюється на інтереси:

- громадян, жителів громад;

- організацій (інститутів) громадянського суспільства (громадські об’єднання, релігійні організації, благодійні організації, творчі спілки, професійні спілки та їх об’єднання, організації роботодавців та їх об’єднання, асоціації, органи самоорганізації населення);

- органів місцевого самоврядування;

- суб’єктів господарювання.

Можливі наслідки впровадження в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: створення сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на засадах публічності, прозорості та партнерства, проведення регулярних консультацій (діалогу) із громадськістю з найважливіших питань життя суспільства і держави, захист прав і свобод людини і громадянина.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 15 грудня 2022 року.

Контактна особа: Присяжнюк Ольга Петрівна, заступник начальника відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій та зауважень у режимі електронного листування: 00237@dn.gov.ua.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 15 грудня 2022 року на вебсайті Донецької обласної державної адміністрації http://dn.gov.ua.

Орієнтовний план проведення Донецькою обласною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2023 році ( .doc , 104.45 Кб )

(За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора