A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

«16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Дата: 28.11.2022 15:49
Кількість переглядів: 52

Фото без опису

16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства – щорічна міжнародна кампанія, яка розпочалася 25 листопада, у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, і триватиме до 10 грудня, Дня прав людини.

 

Кампанія була започаткована активістами під час відкриття Жіночого інституту глобального лідерства у 1991 році.

 

Основним завданням цієї кампанії є привернути увагу до теми домашнього насильства та закликати долати будь-які прояви гендерно зумовленого насильства в суспільстві. А також активізувати діяльність державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

 

У знак підтримки люди у всьому світі пов’язують помаранчевою стрічкою свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє.

 

До акції долучилася і дружина Президента України Олена Зеленська та закликала не зважаючи на надважкий період війни – не толерувати у жодному випадку насильству вдома та не замовчувати його.

 

Навпаки, саме у війну треба стати в рази уважнішими до потреб інших, навіть незнайомих нам людей, до їхнього відчаю. І не менш важливо бути уважними й до власних проблем. Не можна не зважати на випадки жорстокості та знущань, морального чи фізичного тиску, сподіваючись їх «якось перетерпіти». Не можна заплющувати очі на те, що болить. Війна не виправдання для побутового зла, – наголосила Олена Зеленська.

 

Міністерство юстиції України

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора