За добу на Донеччині повернули світло до 2 населених пунктів, без електропостачання залишаються 96

Дата: 27.11.2022 17:08

Упродовж 26 листопада фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю або частково повернули світло до 2 населених пунктів. Знову зі світлом понад 16 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти щойно це стає можливим, щоб підтримати жителів регіону у цій важкій ситуації. Відновлювальні роботи енергетики виконують виключно після отримання дозволу від українських військових.

На Донеччині тривають бойові дії. Окупанти продовжують завдавати ударів по мирних містах та селах. В тому числі руйнувань зазнає інфраструктура електричних мереж регіону. За інформацією Міністерства оборони ворог продовжує наступальні дії на Авдіївському та Бахмутському напрямках.

Незважаючи на постійну небезпеку, фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 2 населених пункти. Знову зі світлом 16 325 родин Донеччини.

Станом на 26 листопада повністю або частково без електропостачання на Донеччині залишаються 96 населених пункти. На даний момент відсутні можливості виконувати там відновлювальні роботи.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі