За добу ворог обстріляв сім населених пунктів Донеччини

Дата: 27.11.2022 16:06

Ворог обстріляв 7 населених пунктів - міста Авдіївка, Бахмут, Часів Яр, смт Курахівка, села Новоселівка перша, Карлівка, Рідкодуб. Рашисти били із ЗРК «С-300», артилерії та ракет, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Знищено та пошкоджено 11 цивільних об‘єктів – 7 житлових будинків, школа, будівля фермерського господарства, складське приміщення, недобудова.

Два ракетних удари зафіксовано по Часів Яру, руйнувань зазнали багатоквартирні будинки та інфраструктуру, є вбиті й травмовані.

Із ЗРК «С-300» ворог бив по селу Рідкодуб Лиманської громади, поцілив у приватний будинок, загинули та дістали поранення мирні мешканці.

Внаслідок артилерійського обстрілу міста Бахмут загинула людина, пошкоджено приватний будинок і школу.