A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 26.11.2022 08:19
Кількість переглядів: 53

Фото без опису

 

 

Шановні мешканці Бахмутського району!

 

Щороку в останню суботу листопада, в День пам’яті жертв голодоморів, ми вшановуємо память заморених голодом українців.

 

Голодомор, ставши масштабною національною трагедією, трьома потужними хвилями прокотився по Україні: голодомор 1921-1923 років,  Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу та голодомор 1946-1947 років.

 

Цьогоріч ми вшановуємо пам’ять жертв голодоморів, жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни рф проти України. Ми з вами стали свідками, як через дев’яносто років після Голодомору-геноциду знову проти українців застосовують геноцидні практики. рф переслідує ту ж саму мету, що й під час Голодомору 1932–1933 років – знищення української нації. Нині, як і тоді, рф прагне зламати волю українців до спротиву й для цього кидає проти України весь свій терористичний арсенал.

 

Ми маємо чітко розуміти: наша спільна пам’ять про Голодомор стосується не тільки минулого українського народу, але й має важливий сенс у нашому сьогоденні. Наш людський та громадянський обов’язок – зробити все, аби пам'ять про жертв голодоморів була живою для нинішніх і прийдешніх поколінь, щоб ніколи в майбутньому не допустити повторення такої трагедії на українській землі.

 

Завжди пам’ятатимемо про співвітчизників, чиє життя безжально обірвала голодна смерть. Усі ті, хто чинив і чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а їхні жертви – вшановані.

 

Тож звертаюсь до вас, дорогі земляки: сьогодні, 26 листопада, о 16.00 запалимо свічки та хвилиною мовчання вшануємо світлу пам’ять українців, які стали безвинними жертвами голодоморів.

Вічна їм пам’ять…

 

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо.

 

 

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації             Сергій КАЛЬЯН

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора