Мешканцям Сіверська була доставлена гуманітарна допомога
Дата: 24.11.2022 19:55
Кількість переглядів: 71
Сьогодні голова Бахмутськоі райдержадміністраціі, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян, начальник Сіверськоі МВА Олексій Воробйов та начальник поліції Донецької області Руслан Осипенко доставили до Сіверська гуманітарний вантаж: генератори, продукти харчування, воду та ліки. Ще раніше до громади було доставлено буржуйки та дрова.На сьогоднішній день в місті немає світла, води,газу та опалення. Але в міській громаді ще залишаються більше 1800 людей, із них- 71 дитина. У бесіді з мешканцями Сергій Кальян ще раз наголосив на необхідності евакуюватися. Евакуація рятує життя!