Оперативна ситуація по області станом на ранок 24 листопада

Дата: 24.11.2022 12:30

Вчора область була знеструмлена, але зараз електрику вже відновили. Ворог однозначно продовжуватиме бити по інфраструктурі, тому ми розгорнули більше сотні Пунктів незламності. З міркувань безпеки не оголошуємо загальний список місць їхнього розташування — адреси можна дізнатися безпосередньо у громадах. У разі тривалої відсутності електрики прямуйте туди — там є тепло, питна вода, інтернет.

Щодо обстрілів. Вночі та вранці росіяни гатили фактично по всій лінії фронту.

На Волноваському напрямку під вогнем Вугледар та околиці сіл Водяне, Пречистівка і Богоявленка. За попередньою інформацією, без жертв.

На Донецькому напрямку росіяни активізувалися під ранок — здійснили щонайменше 5 обстрілів Авдіївка із артилерії та Градів. Інформацію щодо постраждалих та обсягів руйнувань з'ясовуємо. У Гострому Курахівської громади пошкоджено 2 будинки, без жертв. Також зафіксовано обстріли Мар'їнки.

На Горлівському напрямку росіяни вбили двох жителів Бахмута і пошкодили 2 приватні будинки. Також були обстріли околиць Торецької і Світлодарської громад.

На Лисичанському напрямку не припиняються обстріли Торського і Зарічного в Лиманській громаді. Обставини уточнюємо.

За  матеріалами сайта Донецької облдержадміністрації