НА ОБЛАСНІЙ НАРАДІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ ТА АЛГОРИТМ ДІЙ НА ВИПАДОК БЛЕКАУТУ

Дата: 23.11.2022 11:31

Голова Бахмутської РДА, районної військової адміністрації Сергій Кальян узяв участь у нараді під головуванням заступника голови Донецької обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна, де мова велася про пункти незламності, які працюватимуть на Донеччині.

Визначено, що на Донеччині працюватимуть 173 пункти незламності. Під час наради очільники районів, громад і структурних підрозділів обласної військової адміністрації обговорили алгоритм дій на випадок блекауту, який потенційно може загрожувати населеним пунктам області в результаті агресивних дій росії та її окупаційних військ.

У пунктах незламності люди зможуть зігрітися, зарядити мобільні телефони, отримати питну воду, чай, печиво, доступ до мережі Інтернет й інформації про події, що відбуваються у країні та світі.