ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬННИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ

Дата: 16.11.2022 08:00

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Вітаю вас із професійним святом –

Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Цей день об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, режисерів, телеведучих і дикторів,  звукоінженерів, відеооператорів, фахівців, які забезпечують роботу телефонного зв’язку, мобільних мереж і доступ до інтернету.

В умовах воєнної агресії рф ваша робота вкрай важлива та відповідальна. Медіа є потужним фактором єднання українців, який формує загальні цінності та орієнтири. Ви багато в чому визначаєте суспільні настрої, люди вам довіряють, до вас прислухаються.

Ваш патріотизм, активна  громадянська позиція, мужність і самопожертва дають можливість світовій спільноті знати правду про боротьбу українського народу за свою свободу, незалежність  і територіальну цілісність української держави.

Велика подяка вам за вірність обраній справі та високий професіоналізм!

З нагоди вашого професійного свята зичу вам здоров’я та наснаги, мирного неба, родинного щастя, професійних досягнень і реалізації творчих задумів.

Разом до перемоги!

З повагою,