Окупанти обстріляли дев’ять населених пунктів Донеччини

Дата: 15.11.2022 11:33

14 листопада під вогнем рашистів опинилися міста Авдіївка, Селидове, Бахмут, Часів Яр, смт Велика Новосілка, села Іванівське, Шахтарське, Карлівка, Сєверне. Окупанти завдали 13 ударів по житловому сектору й інфраструктурі Донеччини, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Ворог бив по мирному населенню із ЗРК «С-300», РСЗВ «Град», «Смерч», артилерії та мінометів. Знищено та пошкоджено 8 цивільних об’єктів – 3 житлових будинки, приміщення шахти, склад тощо.

Зафіксовано ракетний удар із ЗРК «С-300» по селу Шахтарське Великоновосілківської громади. Із «Смерчів» окупанти вдарили по місту Селидове. Внаслідок обстрілів в обох населених пунктах пошкоджено інфраструктуру, постраждалих немає.

Від артилерійського обстрілу у селі Сєверне Очеретинської громади загинула людина. Маємо пораненого у Бахмуті.