За тиждень на Донеччині повернули електропостачання для майже 40 тисяч родин, без світла залишається 100 населених пунктів

Дата: 14.11.2022 16:13

З 7 по 13 листопада фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання у 86 населених пунктах. Електрика знову надходить до майже 40 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії докладають максимум зусиль задля якнайскорішого відновлення світла щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За тиждень аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електропостачання 86 населених пунктів Донецької області, постраждалих внаслідок обстрілів. В результаті проведених ремонтів знову отримують електрику 39 235 родин.

У тому числі за вчора енергетики змогли повернути електрику в оселі 2,6 тисяч родин у 15 населених пунктах.

Активні бойові дії на Донеччині тривають. Продовжуються обстріли та спроби наступу ворога. На сьогодні без світла з залишається 100 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі