Евакуюйся вчасно: стало відомо, скільком мешканцям Донеччини допомогли за добу ДСНС та поліція

Дата: 13.11.2022 15:01

Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини до більш безпечних регіонів країни. Щоденно допомогу жителям області. які вирішили врятувати своє життя, надають ДСНС та поліція.

Так, за минулу добу особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області здійснена евакуація 1 особи із населеного пункту Нью-Йорк Бахмутського району; крім того надано допомогу під час перевезення з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги та автобуси в містах Торецьк, Бахмут та Покровськ 32 особам, з них 3 дитини. А під час евакуації в Покровському районі надана допомога 125 особам, з них 7 дітей.

А за допомогою поліції вчора в області було евакуйовано 97 людей.

Нагадуємо, з 2 листопада розпочалась безкоштовна евакуація до територіальних громад Тернопільської області