ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА
Шановні працівники культури,
майстри народного мистецтва Бахмутського району!
Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом –
Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Своїм талантом, майстерністю, натхненням ви даруєте людям радість, яскраві враження та незабутні спогади. Ви не зупиняєтесь на досягнутому, завжди в творчому пошуку, прагнете досконалості.
Дякую всім працівникам клубних установ, бібліотек і мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів Бахмутського району за вірність обраній справі, самовіддану працю в цей непростий для України час.
Під час війни, коли ворог зазіхає на незалежність і територіальну цілісність України, ви стали до лав ЗСУ, територіальної оборони, працюєте у своїх громадах і в евакуації, долучилися до волонтерського руху. Кожний з вас на своєму місці відстоює наш спільний дім – Україну.
У день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, бадьорого настрою та оптимізму. Хай завжди буде над вами мирне небо, добро і злагода у ваших оселях. Зичу вам невичерпних джерел натхнення, втілення яскравих творчих ідей та вагомих здобутків на культурній ниві.
Разом до перемоги!
З повагою,
голова Бахмутської райдержадміністрації,
начальник районної військової адміністрації Сергій КАЛЬЯН