Протягом доби на Донеччині повернули електропостачання для понад 4 тисяч родин, без світла лишається 78 населених пунктів

Дата: 08.11.2022 14:04

За 7 листопада фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання у 22 населених пунктах, знеструмлених через обстріли. Понад 4 тисячі родин на Донеччині знову зі світлом. Енергетики роблять усе можливе щоб повернути світло до осель мешканців Донецької області, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл.

За добу аварійно-ремонтним бригадам вдалося повністю чи частково повернути електрику до 22 населених пунктів на Донеччині. Це дало змогу відновити електропостачання для 4 213 родин.

Наразі без електрики лишається 78 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі