Окупанти обстріляли 15 населених пунктів Донеччини, зруйновано та пошкоджено 20 цивільних об‘єктів

Дата: 08.11.2022 11:20

Протягом доби під обстрілами перебували 15 населених пунктів. Мішенню росіян стали житлові будинки. Ворог випустив снаряди по містах Краматорськ, Авдіївка, Бахмут, Красногорівка, Торецьк, Вугледар, Курахове, Часів Яр, Соледар, смт Велика Новосілка, Гостре, Нью-Йорк, Петрівка, селах Красногорівка, Карлівка, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Окупанти вели вогонь із авіації, ЗРК «С-300», РСЗВ «Град», артилерії, мінометів. Зруйновано та пошкоджено 20 цивільних об‘єктів – 16 житлових будинків, два заводи, господарчу споруду, автомобіль.

Зафіксовано чотири ракетних удари із ЗРК «С-300» по Краматорську. Російські снаряди поцілили в інфраструктуру. За попередніми даними, люди не постраждали.

Авіаудар рашисти завдали по Красногорівці, пошкоджено три приватні оселі, є загиблі та поранені.

З реактивної артилерії російські військові обстріляли Бахмут. Є вбиті та травмовані, руйнувань зазнали один багатоквартирний та 2 приватних будинки. Маємо поранених у Соледарі та Вугледарі.