ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА

Дата: 04.11.2022 08:30

Шановні працівники залізничного транспорту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята –

Дня залізничника!

Залізниця є найважливішою ланкою транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення. Від технічного стану залізничних шляхів, їх ефективної експлуатації залежить безперебійне сполучення між регіонами України та зарубіжжя, надійна та своєчасна доставка пасажирів і вантажів.

На Українській Залізниці працюють справжні професіонали.

В умовах воєнного стану завдяки вашій сумлінній, напруженій праці тисячі людей евакуйовані із зони бойових дій, в тому числі й з території Донеччини, до більш безпечних регіонів. Ви забезпечуєте доставку гуманітарних вантажів, допомагаєте Збройним Силам України виконувати поставлені бойові задачі. Ризикуючи власним життям, ви залишаєтесь на робочому місці та робите свою справу.

Прийміть слова глибокої вдячності за вашу щоденну самовіддану працю.

Шановні працівники залізничного транспорту, у день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров´я, миру, добра, родинного щастя, у професійній діяльності – успіхів і нових досягнень у важливій справі розбудови залізничного транспорту України!

Разом до перемоги!

Голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                          Сергій КАЛЬЯН