За добу відновлено електропостачання для понад 6 тисяч родин на Донеччині, без світла залишаються 79 населених пунктів

Дата: 03.11.2022 17:19

2 листопада фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електропостачання в оселі жителів 8 населених пунктів на Донеччині, знеструмлених через обстріли. Енергетики розпочинають відновлювальні роботи щойно це стає можливим, щоб підтримати мешканців області у важкій ситуації постійних бойових дій.

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади відремонтували низку ліній та обладнання і повністю чи частково відновили електропостачання 8 населених пунктів. Знову з електрикою 6 116 родин.

Без світла залишаються 79 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі