Оперативна ситуація по області станом на ранок 24 жовтня

Дата: 24.10.2022 10:01

Вночі росіяни вели обстріли на ділянках фронту від Мар'їнської до Лиманської громади, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

На Донецькому напрямку зафіксовано прильоти у Красногорівці, Костянтинівці та Єлизаветівці Мар'їнської громади — без жертв та руйнувань.

На Горлівському напрямку найбільше постраждала Щербинівка Торецької громади — ракетою зруйновано місцеву їдальню. Також протягом ночі були обстріли по околицях Світлодарської та Соледарської громад — без жертв.

На Лисичанському напрямку тривають масовані обстріли Лиманської громади — найбільше потерпають Торське і Зарічне. У Зарічному одна людина загинула.

Заматеріалами  сайту Донецької облдержадміністрації