За добу відновлено електропостачання у 24 населених пунктах Донеччини, без світла залишаються 97

Дата: 23.10.2022 11:45

За 22 жовтня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повернути електропостачання у 24 населених пунктах на Донеччині, що були повністю чи частково знеструмлені через обстріли. Енергетики повернули електрику в оселі 36 402 родин. Фахівці енергокомпанії докладають максимум зусиль задля якнайскорішого відновлення світла, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Бойові дії на Донеччині тривають. Щодня вони призводять до нових руйнувань електромережі. Поки що без електрики залишаються 97 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі