Оперативна ситуація по області станом на ранок 22 жовтня

Дата: 22.10.2022 12:11

Цієї ночі росіяни продовжували стріляти від Вугледарської до Лиманської громади, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

На Волноваському напрямку під обстрілами Новоукраїнка — пошкоджено два будинки. Також росіяни били по околицях Вугледара і Павлівки — без жертв.

- На Донецькому напрямку без жертв, але є руйнування. У Курахівській громаді пошкоджена високовольтна мережа — смт Гостре залишається без електрики. Авдіївка зазнала поодиноких обстрілів уночі та масованих артобстрілів зранку: були прильоти в районі АКХЗ та автобази. Обсяги шкоди встановлюємо. На Горлівському напрямку гучно було на станції Майорськ Світлодарської громади — без жертв. На Лисичанському напрямку тривають масовані обстріли Торського і Зарічного в Лиманській громаді. Кількість постраждалих та обсяги руйнувань встановлюємо, - зазначає очільник області.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації