A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ВІДНОВЛЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ НА ДОНЕЧЧИНІ

Дата: 21.10.2022 15:07
Кількість переглядів: 82

Фото без опису

 

Фактично, зроблено неможливе: на Донеччині відновлено газопостачання. Це - без перебільшення - героїчний вчинок усіх, причетних до цього процесу. Зокрема, працівників облгазу, Укртрансгазу, обласної та місцевих військових адміністрацій. Таку високу оцінку висловив на засіданні Штабу з підготовки об'єктів ЖКГ до осінньо-зимового періоду під час воєнного стану міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов. 

- Дякую пану міністру за високу оцінку роботи, втім, розумію, що навіть ці наші зусилля не гарантують безперебійного проходження опалювального сезону. Крім того, не забезпечують централізованого опалення на усій  території області, - зазначив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Очільник області нагадав, що централізоване опалення буде у 15 громадах Донеччини, у 10 громадах опалюватимуться об'єкти критичної інфраструктури та будуть облаштовані пункти обігріву. У 10 громадах на даний час централізоване опалення неможливе - передусім тому, що там точаться активні бойові дії й відновлення зруйнованої критично важливої інфраструктури неможливе.

Павло Кириленко доповів міністру, що на сьогоднішній день теплоносій вже отримують чотири лікарні та десять закладів освіти в Андріївській, Удачненській та Шахівській громадах. 

Загалом же опалювальний сезон стартує на Донеччині з 1 листопада. На терміни його початку, звичайно, можуть вплинути як погода, так і військові дії - ворог обов'язково використає фактор морозів як зброю передусім проти цивільного населення.

- Втім, оборону області забезпечуватимемо за будь-яких умов. На усі виклики реагуватимемо чітко й злагоджено: влада усіх рівнів, а також фахівці, що забезпечують життєдіяльність області, залишаються на місцях і працюють. Цивільне населення, особливо із зони безпосередніх бойових дій, продовжимо евакуйовувати, - зазначив Павло Кириленко.

 

За мсатеріалами сайту Донецької облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора