A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

НА ДОНЕЧЧИНІ ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ДОНЕЦЬКОЮ ОДА, РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯМИ, РАЙОННИМИ ВІЙСЬКОВИМИ АДМІНІСТРАЦІЯМИ ЩОДО РОБОТИ ГУМАНІТАРНИХ ШТАБІВ

Дата: 20.10.2022 19:47
Кількість переглядів: 107

Фото без опису

 

20 жовтня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян узяв участь у нараді під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної.

 

На нараді обговорювалися питання щодо створення гуманітарних штабів для мешканців області, які евакуювались до більш безпечних регіонів України, а також відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Донецькою обласною державною адміністрацією, обласною військовою адміністрацією та районними державними адміністраціями, районними військовими адміністраціями Донецької області. Цей меморандум дозволить швидко та якісно надавати евакуйованим мешканцям області гуманітарну, соціальну та психологічну допомогу.

 

Юлія Костюніна у своєму виступі підкреслила: «Через збройну агресію російської федерації область покинули понад мільйон мешканців. В цей нелегкий час, громади Донецької області повинні згуртуватися та загальними зусиллями допомогти своїм землякам. Для досягнення цієї мети сьогодні підписано Меморандум про співпрацю між Донецькою ОДА та райдержадміністраціями, районними військовими адміністраціями Донецької області. Коли ми говоримо про допомогу та підтримку ми маємо на увазі в першу чергу гуманітарну, соціальну та психологічну допомогу. Ми хочемо розпочати цю співпрацю якомога швидше, створити наймасштабнішу програму взаємодії між громадами, яку ми коли-небудь розпочинали задля мешканців нашої області».

 

На сьогоднішній день для евакуйованих мешканців Донецької області утворено 31 гуманітарний штаб, з них 3 обласні та 28 штабів, ХАБів, які утворені райдержадміністраціями та виконавчими органами територіальних громад/військовими адміністраціями населених пунктів. Гуманітарні штаби, які вже працюють на території України, довели свою ефективність. Вони не тільки акумулюють та розподіляють гуманітарну допомогу, але й стали місцем спілкування мешканців Донецької області.

 

Під час наради керівникам райдержадміністрацій, районних військових адміністрацій було наголошено, що крім надання консультацій та гуманітарної допомоги в центрах потрібно проводити різноманітні заходи, присвячені найважливішим пам’ятним датам історії України, святкові заходи для дітей.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора