У вересні потерпілі на виробництві м. Бахмута отримали від ФССУ 10 млн гривень страхових виплат

Дата: 18.10.2022 10:28

З початку бойових дій в України Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області не припиняє надавати страхові виплати потерпілим.

Щомісячні страхові виплати упродовж вересня 2022 року отримали 1457 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх сімей на загальну суму 8,76 млн грн, з них 939 внутрішньо переміщених осіб – на суму 7,08 млн грн. Загалом на щомісячні страхові виплати витрачено 8,53 млн грн,  на щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника, – 0,23 млн грн. Виплачена одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності 2 потерпілим у сумі 43,09 тис. грн.

Зазначимо, такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній.

За роз’ясненнями з питань надання страхових виплат можна звернутися за телефоном: +38 (050) 285-47-00, - або за номером гарячої лінії Бахмутського міського відділення +38(066) 555-04-92.

Направити звернення можна на електронну адресу відділення baxm.dn@fssu.gov.ua

Віримо в Україну! Разом переможемо!