ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Шановні працівники підприємств харчової промисловості
Бахмутського району!
Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом –
Днем працівників харчової промисловості!
Від вашого професіоналізму, фахових знань, досвіду та сумлінності залежить забезпечення населення продуктами харчування. Ви працюєте над покращенням якості та розширенням асортименту харчової продукції в торгівельній мережі, прагнете задовольнити потреби всіх верств населення.
За це вам повага і щира вдячність від мешканців нашого району.
Для багатьох із вас війна, підступно розв’язана рф на нашій землі, змінила звичний спосіб життя, умови праці, змусила залишити рідні домівки. Проте кожен з вас на своєму місці робить свій внесок у спільну справу й наближає перемогу України над агресором: дає відсіч ворогу зі зброєю в руках на фронті, працює у своїх громадах або в евакуації, разом із волонтерами допомагає військовим і цивільним.
Наша віра в перемогу України непохитна. Незабаром ворог буде вигнаний з нашої землі, тоді ви знов повернетеся до мирної праці.
У день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, сил і стійкості, щоб подолати труднощі воєнного часу й не втратити віри у кращий завтрашній день. А він обов’язково настане! Зичу вам мирного неба, родинного щастя, добра й радості в житті!
Разом до перемоги!
З повагою та вдячністю,
голова Бахмутської райдержадміністрації,
начальник районної військової адміністрації Сергій КАЛЬЯН