Полтавська міська рада: надаємо прихисток жінкам та дітям, які виїхали із зони бойових дій!

Дата: 14.10.2022 10:10

Друзі, двері нашого нового шелтеру для внутрішніх переселенців відкриті.

У приміщенні є всі найнеобхідніші умови для комфортного проживання: умебльовані кімнати, кухня та душові. Діти зможуть навчатися в окремому кабінеті.

Проживання у шелтері безкоштовне. Мешканці будуть забезпечені гарячими обідами.

Якщо ви прийняли рішення евакуюватися саме до Полтави, будемо раді допомогти із житлом.

Оскільки, ми є частиною соціальної інфраструктури міста, для отримання необхідної інформації про наш шелтер телефонуйте на номер Координаційного центру з поселення внутрішньо переміщених осіб у Полтавській міській територіальній громаді  0800-331-787  (0800-502 -230 або 066-673-53-03)   з понеділка по п'ятницю з 8 до 20 години.

Всебічна підтримка вкрай важлива у цей складний час. Тому чекаємо вас у нашому шелтері!

Полтавська міська рада

Інститут розвитку міста Полтава