Економія електроенергії вкрай важлива для стабільної роботи енергосистеми країни: зроби свій внесок у перемогу на енергетичному фронті

Дата: 12.10.2022 10:00

Після російських обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури України економія електроенергії вкрай важлива для стабільної роботи енергосистеми.

Зробити свій внесок у перемогу на енергетичному фронті може кожен. І це не вимагатиме забагато зусиль. Просто не вмикайте зайві електричні прилади у пікові години, трохи змініть звичний графік використання побутової техніки.

Енергетики невтомно працюють, щоб якнайшвидше все полагодити. Їм зараз як ніколи потрібна наша єдність і допомога.

Публікуємо перелік побутових приладів, які споживають електроенергію найбільше. У години пік краще не вмикати їх без нагальної потреби.