Розпочав роботу медичний пункт надання первинної медичної допомоги переселенцям із Сіверської громади

Дата: 03.10.2022 15:44

3 жовтня голова Бахмутської РДА, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян узяв участь у відкритті медичного пункту надання первинної медичної допомоги мешканцям Сіверської міської територіальної громади, які евакуювалися до більш безпечних регіонів країни.

Символічно, що медичний пункт розпочинає свою роботу саме сьогодні, у Міжнародний день лікаря.

Сергій Кальян разом із начальником Сіверської міської військової адміністрації Олексієм Воробйовим поспілкувалися з лікарями Сіверської багатопрофільної лікарні, які проводитимуть консультації та прийом евакуйованих громадян,  і обговорили плани щодо подальшої роботи медичного пункту.

Отримати інформацію щодо роботи медичного пункту можна за телефоном 095 75 07 477