Окупанти обстріляли 18 населених пунктів Донеччини

Дата: 02.10.2022 10:53

Минулої доби рашисти продовжували прицільно бити по оселях та інфраструктурі Донеччини. Ворог здійснив десять вогневих атак на Авдіївку та чотири – на Бахмут. Уражень також зазнали міста Курахове, Часів Яр, Соледар, смт Південне, Північне, Щербинівка, Курахівка, села Орлівка, Времівка, Шахтарське, Тоненьке, Карлівка, Парасковіївка, Новий Комар, Єлизаветівка, Опитне, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Знищено та пошкоджено 27 цивільних об‘єктів – 22 житлових будинки, лікарня, господарчі споруди, залізнична станція.

Минула добу під щільним вогнем окупанта перебувала Авдіївка. Внаслідок потрапляння ворожих снарядів пошкоджено медичний заклад та шість багатоквартирних будинків. Є травмовані та загиблі цивільні мешканці.