Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем територіальної оборони

Дата: 02.10.2022 08:00

Шановні військовослужбовці

територіальної оборони Бахмутського району!

Вітаю вас із Днем територіальної оборони, який встановлений Указом Президента України від 30 вересня 2020 року й відзначається у першу неділю жовтня.

Особливо у воєнний час територіальна оборона як складова військової організації нашої держави має вагоме значення у спротиві російській збройній агресії, охороні порядку та законності в тилу, забезпеченні повноцінного функціонування місцевих органів влади та самоврядування, боротьбі з диверсійними групами.

Дякую кожному мешканцю Бахмутського району, який вступив до лав територіальної оборони та захищає рідну землю, відстоює суверенітет і територіальну цілісність української держави.

Своїми ратними подвигами ви виборюєте мирне життя для нинішніх і майбутніх поколінь.

Нехай кожен світанок дарує вам упевненість у світлому і переможному прийдешньому дні!

Щиро зичу вам довгих років мирного життя на рідній землі, родинного щастя, достатку і затишку у ваших оселях.

Разом ми непереможні!

Слава Україні!

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації,