A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Тільки за добу на Донеччині ДСНС виявлено та вилучено 889 вибухонебезпечних предметів

Дата: 30.09.2022 11:35
Кількість переглядів: 94

Фото без опису

 

З кожним днем війни масштаби забруднення нашої області вибухонебезпечними предметами збільшуються в геометричній прогресії. На її  території працюють 15 піротехнічних відділень ДСНС України, з яких 5 – з ДСНС Донеччини. Вони виконують завдання з гуманітарного розмінування населених пунктів, об’єктів інфраструктури та територій, забруднених вибухонебезпечними предметами внаслідок повномасштабного вторгнення збройних сил російської федерації в Україну. 

Протягом минулої доби піротехніками здійснено 23 залучення на території Краматорського, Волноваського та Покровського районів. Виявлено та вилучено 889 одиниць вибухонебезпечних предметів, обстежено на наявність ВНП 21,69 га території, повідомляють у Головному управління ДСНС України у Донецькій області.

З 24 лютого піротехніками на території Донецької області вилучено 9697 одиниць вибухонебезпечних предметів, обстежено на наявність ВНП біля 317 га території, з них приданими силами і засобами ДСНС України виявлено 660 одиниць ВНП та обстежено на наявність ВНП біля 62 га території.

 

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора