ВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РДА, РВА З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2022 11:02

Шановні мешканці Бахмутського району!

Сьогодні, 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.
Діяльність бібліотечних установ нашого Бахмутського району ? багатогранна, а ваша праця – клопітка, складна і надзвичайно потрібна.
Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку ? пам’яток писемності, а її служителі ? вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.
Шановні працівники бібліотечної справи! Дякую вам за вашу просвітницьку діяльність, роботу, яку ви проводите для мешканців громад, для підростаючого покоління, маючи на меті виховання справжніх патріотів своєї країни! Впевнений, що ваш високий професіоналізм і творче ставлення до справи й надалі будуть допомагати мешканцям нашого району отримувати корисні знання, розвивати свій духовний і культурний потенціал.
Бажаю вам міцного здоров’я, енергії, добробуту, миру та злагоди у сім’ях, творчого пошуку, вдячних читачів!
Миру нам на нашій Богом даній землі!
Миру після Перемоги над ворогом!

Голова Бахмутської райдержадміністрації,
начальник районної військової адміністраціі                          СЕРГІЙ КАЛЬЯН