A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Світ має знати про кожного загиблого Українця

Дата: 30.09.2022 10:59
Кількість переглядів: 90

 

24 лютого стало ще однією точкою відліку російсько-української війни.  Щоденно від російських обстрілів міст та сіл області гинуть люди. Окупанти цілеспрямовано рівняють із землею населені пункти України. З перших годин повномасштабного вторгнення вони несуть смерть не лише військовим, а й цивільним: дітям, людям похилого віку, жінкам та чоловікам незалежно від їх національної приналежності, віри та поглядів. 

Про долю багатьох людей так ніхто і не знає, і неможливо осягнути  кількість загиблих. Зі звільненням кожного населеного пункту України ми все більше дізнаємося про жахливі наслідки приходу «асвабадителей». Лише в окупованих Маріуполі та Волновасі кількість загиблих може сягати десятків тисяч.

Кожний загиблий цивільний, кожний полеглий в бою військовий для нас це не просто статистика, це доля, історія людини.

Донецька обласна військова адміністрація спільно з платформою Меморіал  щоденно розповідають про історію тих, чиє життя забрала російська агресія.     

Світ має знати про кожного загиблого Українця. Пропонуємо рідним та близьким загиблих долучитися до даного проєкту й розповісти історії найдорожчих людей, чиє життя обірвала росія. Інформацією про цивільних можна повідомити, заповнивши форму  https://forms.gle/dR3P4EUWd2VVbM7Q6. розповісти історію наших захисників - https://forms.gle/gx6rCHNBCnSbPdXM6.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора