Окупанти за добу обстріляли 19 населених пунктів Донеччини - знищено та пошкоджено 36 житлових будинків

Дата: 28.09.2022 11:15

Минулої доби російські війська неодноразово відкривали вогонь по житловому сектору. Є вбиті та поранені цивільні мешканці. Армія рф вдарила по містах Авдіївка, Бахмут, Торецьк, Красногорівка, Гірник, Миколаївка, Залізне, Слов’янськ, Краматорськ, Часів-Яр, смт Північне, Гостре, Курахівка, селах Первомайське, Максимільянівка, Іванівське, Шахтарське, Малинівка, Карлівка, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Ворог застосував проти мирного населення ракети «С-300», РСЗВ «Град», «Ураган», «Смерч». Знищено та пошкоджено 45 цивільних об’єкти – 36 житлових будинків, школу, дитячий садок, машинобудівельний завод, складські приміщення, газопровід.