Донецька область

Окупанти обстріляли дев’ять населених пунктів Донеччини - знищено та пошкоджено 24 цивільних об’єкти

Дата: 25.09.2022 12:03
Кількість переглядів: 131

Протягом доби армія рф здійснила 14 атак на житловий сектор, вбила та поранила цивільних мешканців. Під обстрілами перебували міста Авдіївка, Бахмут, Торецьк, Красногорівка, Святогірськ, Миколаївка, смт Нью-Йорк і Гостре, село Богатир, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Ворог бив ракетами, артилерією, РСЗВ «Смерч» і «Град». Найбільше прильотів зафіксовано в Бахмуті. Внаслідок обстрілу з «Градів» вночі загорілася опорна школа в Красногорівці.

Знищено та пошкоджено 24 цивільних об’єкти – 17 житлових будинків, школа, прохідна коксохімічного заводу, адмінбудівля, господарчі споруди.

За попередню добу зафіксовано два ракетні удари по Дружківці із зенітно-ракетної системи «С-300». Пошкоджено 6 приватних будинків, автобус, заводський цех.