A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Евакуюйся вчасно: правоохоронці допомогли підлітку виїхати з села, яке постійно обстрілювали окупанти

Дата: 25.09.2022 11:40
Кількість переглядів: 139

Фото без опису

 

Через відмову матері виїхати з Донеччини 16-річний хлопець вирішив самостійно вирватися з пекла. Ювенальні поліцейські допомогли юнаку евакуюватись до безпечного регіону, де він буде жити та навчатися.

Рідне село Арсенія - Благодатне Бахмутського району - опинилось під ворожим вогнем. Через постійні обстріли в населеному пункті багато руйнувань, відсутні світло, вода, газ і мобільний зв'язок. Життя стало нестерпним.

Щоб вижити, хлопцю разом з рідними доводилося ховатися у підвалі. Багато родин виїхали. Але матір, попри смертельну загрозу, не наважувалася на евакуацію.

«З початку війни ми не дуже це відчували. Потім почалися «прильоти», розбило наші будинки, лишився лише бабусин. Було страшно, нам доводилося переховуватися в підвалах. Я розмовляв з мамою, просив її вивезти нас з села. Але вона казала, що залишимося вдома. Всі мої друзі та однокласники виїхали. Тому я вирішив самостійно евакуюватись до безпечного місця», - розповідає Арсеній.

Хлопець звернувся до волонтерів, які відвезли його до евакуаційного пункту в Покровськ. Про самотню дитину повідомили правоохоронців. Співробітники ювенальної превенції Покровського районного управління поліції розшукали матір хлопчика та переконали її забезпечити своїм дітям безпечне життя та змогу навчатися. Жінка погодилася, розповіли у Покровському районному управлінні поліції в Донецькій області. Поліцейські спільно з представниками служби у справах дітей допомогли підлітку зібрати необхідні документи, влаштували його до навчального закладу, де він буде мешкати та навчатися, бо зараз Арсеній найбільше мріє про навчання. А 14-річну доньку жінка вивезла до родичів на Київщину. Наразі Арсеній та його сестра живуть у безпечних регіонах. А правоохоронці постійно перебувають з ними на зв’язку та допомагають дітям.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора