A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Закликаю українських громадян не брати участь у жодних "референдумах”, – Ірина Верещук

Дата: 21.09.2022 12:34
Кількість переглядів: 99

Фото без опису

 

Віцепрем`єр-міністр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликає українців на тимчасово окупованих територіях не брати участь у псевдореферендумах. Про це Верещук заявила під час національного телемарафону UArazom.

"Я вкотре закликаю наших громадян, українських громадян, які зараз вимушено перебувають на ТОТ, не брати участь у жодних "референдумах", ігнорувати, не йти, не брати участь у "дільничних комісіях", чи як вони це називають. Взагалі ігнорувати цей процес, і тим самим допомогти армії, і допомогти собі", – наголосила Верещук.

За її словами, уряд рекомендував Верховній Раді невідкладно розглянути законопроєкт, де передбачена відповідальність за примушення до паспортизації.

"Якщо держслужбовець, громадянин України отримає такий паспорт, то він буде покараний від 10 до 15 років. Якщо буде проводитись пропаганда російського паспорта, то люди будуть покарані від 5 до 8 років. Якщо буде здійснюватися примус, то ті, хто буде здійснювати примус, можуть отримати до 12 років", – сказала Верещук.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора