Вітання голови Бахмутської РДА, начальника районної військової адміністрації з Міжнародним Днем Миру

Дата: 21.09.2022 08:24

Сьогодні світова спільнота відзначає День миру.

Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але війна, яку принесла на наші українські землі росія, змінила нашу свідомість.

Віроломно розв’язана  росією війна забрала тисячі життів українців, зруйнувала десятки тисяч будинків, змусила сотні тисяч людей полишити свої домівки в пошуках миру, залишила невиліковні рани в душах людей.

Тому слово « мир» стало надзвичайно дорогим для кожного громадянина України.

І сьогодні ми молимося за мир, щоб більше не гинули українці, щоб наші воїни вигнали ворога з нашої землі.

У ці дні однією з найгарячіших точок в Україні, де точаться криваві бої, цілодобово обстрілюються міста і села, є Бахмутський район та його адміністративний центр – місто Бахмут. Віримо, що ворог буде розбитий і на нашій землі буде мир!

Дякуємо українській армії, добровольцям та волонтерам за те, що  нищать ворога і визволяють нашу землю.

Вшануємо героїв України, які ціною свого життя вибороли мир на більшій частині українських земель.

Миру нам на нашій Богом даній землі!

Миру після Перемоги над ворогом!

Голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністраціі                          СЕРГІЙ КАЛЬЯН