Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем рятівника

Дата: 17.09.2022 08:30

Шановні працівники Державної служби надзвичайних ситуацій,

аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони,

цивільного захисту Бахмутського району!

Вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника!

Це свято об’єднує людей мужніх, сильних і відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, захистити життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим. Обрана вами професія благородна і водночас дуже відповідальна, адже в екстремальних ситуаціях вам доводиться приймати рішення, від яких залежать життя та здоров’я людей.

І зараз, під час повномасштабного вторгнення рф в Україну, коли наш Бахмутський район залишається однією з найгарячіших точок у Донецькій області, ви самовіддано виконуєте свої службові обов’язки.

Ви рятуєте людей під обстрілами, з-під завалів зруйнованих будинків, приборкуєте пожежі, допомагаєте доставити гуманітарну допомогу для мешканців громад і евакуювати цивільне населення із зони бойових дій у більш безпечні місця.

Люди звикли відчувати ваше надійне міцне плече і відкрите серце. Це надає їм сил і впевненості в завтрашньому дні.

Від мешканців Бахмутського району і себе особисто висловлюю вам глибоку пошану і вдячність за сумлінну службу.

З нагоди вашого професійного свята щиро бажаю вам міцного здоров'я та сил, мирного неба, родинного щастя та достатку, успіхів на службі в ім’я перемоги України, на благо українського народу.

Разом переможемо!

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                  Сергій КАЛЬЯН