За добу відновлено електропостачання у домівках 2 тисяч мешканців Донеччини, без світла залишається 91 населений пункт

Дата: 11.09.2022 13:37

За 10 вересня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули світло у 11 населених пунктів Донецької області. У Бахмутському, Покровському та Краматорському районах відновлене електропостачання для 2 000 родин.

Зокрема в Авдіївській громаді енергетики змогли відремонтувати мережі та повернути світло 1,7 тисяч родин. Крім того, попри обстріли, учора вдалося отримати доступ та попрацювати у Торецькій, Мар’їнській, Костянтинівській громадах.

Найскладнішими напрямками лишаються Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський, Слов’янський. Поки що без електропостачання – 91 населений пункт області.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі