Минулої доби окупанти обстріляли 13 населених пунктів Донеччини, найбільше постраждав Покровськ

Дата: 11.09.2022 11:15

За минулу добу окупанти 24 рази обстрілювали Донеччину - армія рф вдарила по 13 населеним пунктам. Найбільше постраждав Покровськ – окупанти масово били ракетами по місту упродовж всієї ночі, є постраждалі та загиблі.

По Покровську зафіксовано 5 ракетних ударів. Також під вогнем ворога опинилися м. Бахмут, м. Авдіївка, м. Краматорськ, м. Соледар, м. Красногорівка, м. Миколаївка, м. Слов’янськ, смт Райгородок, с. Нетайлове, с. Новопокровське, с. Павлівка, с. Соловйове, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Окупанти застосували РСЗВ  «Ураган», артилерію, авіаудар ракетою Х-59, ракети «Іскандер-М». Пошкоджено 55 об’єктів, руйнуванням піддалися житлові будинки, лікарня, гуртожиток, господарчі об’єкти.