Гуманітарний штаб Бахмутського району при Бахмутській райдержадміністрації допомагає і землякам, і воїнам-захисникам

Дата: 11.09.2022 11:09

Сьогодні, у час повномасштабного вторгнення росії на територію України, допомога потрібна всім: і цивільним, і військовим.

Гуманітарний штаб Бахмутського району, утворений Бахмутською райдержадміністрацією,  допомагає землякам-переселенцям, які знайшли тимчасовий прихисток у Дніпрі, громадам району, що потерпають від ворожих обстрілів, і українським військовослужбовцям.

Гуманітарним штабом Бахмутського району спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд «Вільна Нація»  передано гуманітарну допомогу військовим: чотирнадцять коробок із засобами гігієни для воїнів-захисників, які боронять наші рідні землі.

Разом боремось і поборемо!