Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем танкістів

Дата: 11.09.2022 08:32

Шановні воїни-танкісти, ветерани танкових військ України!

Щиро вітаю вас із професійним святом –  Днем танкістів!

Танкові війська – особлива гордість Збройних Сил України, символ незламності та бойового потенціалу української армії.

Танкіст – особлива військова професія, це героїчне покликання справжніх чоловіків із залізним характером. Ви завжди напоготові дати відсіч ворогу та захистити свій народ, свою країну.

Глибока вдячність і шана героям-танкістам, які зустрічають своє професійне свято на бойових позиціях. Дякую кожному з вас за сумлінну службу, мужність і героїзм.

Бажаю вам і вашим родинам довгих років життя в мирі, любові та злагоді. Успішної вам служби, сил і наснаги на нові звершення в ім’я перемоги України.

Разом переможемо!

З повагою,