Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості
Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!
Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом –
Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!
Нафтогазова галузь – важлива частина паливно-енергетичного комплексу держави, одна з провідних галузей в економіці України. Від вашої сумлінної праці, професіоналізму та відповідальності залежить безперебійна робота енергетичної галузі, підприємств виробничої та соціальної сфери країни.
Впевнений, що й надалі ваші зусилля будуть спрямовані на динамічний розвиток національної економіки, зміцнення енергетичної незалежності нашої країни.
Зичу вам міцного здоров'я, мирного неба, родинного щастя, витримки у нелегкій щоденній праці, професійних успіхів і вагомих здобутків в ім’я перемоги України, її могутності та процвітання.
Усі разом працюємо та робимо все задля перемоги України!
З повагою,
голова Бахмутської райдержадміністрації,
начальник районної військової адміністрації Сергій КАЛЬЯН