Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Дата: 11.09.2022 08:30

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом –

Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Нафтогазова галузь – важлива частина паливно-енергетичного комплексу держави, одна з провідних галузей  в економіці України.  Від вашої сумлінної праці, професіоналізму та відповідальності залежить безперебійна робота енергетичної галузі, підприємств виробничої та соціальної сфери країни.

Впевнений, що й надалі ваші зусилля будуть спрямовані на динамічний розвиток національної економіки, зміцнення енергетичної незалежності нашої країни.

Зичу вам міцного здоров'я, мирного неба, родинного щастя, витримки у нелегкій щоденній праці, професійних успіхів і вагомих здобутків в ім’я  перемоги України, її могутності та процвітання.

Усі разом працюємо та робимо все задля перемоги України!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                Сергій КАЛЬЯН