Без електропостачання залишаються 85 населених пунктів Донеччини

Дата: 10.09.2022 13:10

За 9 вересня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули світло у 9 населених пунктів Донецької області. Це дозволило відновити світло в оселях 2 360 родин у Краматорському, Бахмутському та Покровському районах.

Учора енергетикам вдалося попрацювати у Мар’їнській громаді – відновлене електропостачання понад тисячі родин. Крім того, фахівці енергокомпанії змогли виконати низку ремонтних робіт у Слов’янській, Торецькій, Селидівській та Костянтинівській громадах.

В Донецькій області тривають масовані обстріли, ракетні та авіаудари, що продовжують руйнувати енергоінфраструктуру регіону. Найскладнішими напрямками лишаються Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський, Слов’янський. Поки що без електропостачання – 85 населених пунктів області.

За матеріалами  ДТЕК Донецькі електромережі